Dier te water langs de Veilingroute

Geplaatst door Westlanders.nu op 29-03-2015 09:34 - Gewijzigd op 29-03-2015 09:49

Honselersdijk 29.03.2015 - Brandweer Wateringen kreeg zondagochtend om 7.25 de melding van een dier te water in een sloot langs de Veilingroute.

Het bleek te gaan om een schaap wat achter het tuinbouwbedrijf van kwekerij Barreveld (een kilometer verderop) in de sloot was geraakt en er niet meer uit kwam. Met behulp van de ladder zijn de brandweerlieden de sloot over gestoken naar de plaats waar het dier in het water stond.

Het schaap (met het zwarte achterwerk) werd door de brandweerlieden, waarvan één in waadpak, vrij snel uit het water gehaald. Daarop keerde de brandweer terug richting kazerne.

Reacties (5 reacties geplaatst)

Hulde voor de Brandweer voor het redden van het te water geraakte schaap.
Wat een gezwets in de ruimte is dat weer Bert Vos, vroeger een keertje met je step door de hondenpoep gereden? Wil je erover praten? Overigens hulde aan de brandweer.
Hulde aan de brandweer die voor zulke zaken ook nog uitrukken,
eigenlijk is dit een zaak voor de eigenaar maar de meeste tuinders kijken jammer genoeg niet om naar de beesten die rond hun warenhuizen grazen !
schaapje gelukkig weer op ut droge
met dank aan de brandweer!