Geslaagden vakcollege VMBO/LWOO ISW Hoge Woerd

Rosa Duijndam

Naaldwijk 11.06.2014 - Bij vakcollege VMBO/LWOO ISW Hoge Woerd te Naaldwijk is de lijst met geslaagde leerlingen ook bekend.

 

Sector Economie

IntraSectoraal Programma Handel en Administratie:

Houssnie Amlou, Nikki Barz, Salima Belhaddad, Sander Boers, Ian Cornielje, Glenn Cumming, Ernst-Jan Doornekamp, Ruby Faber, Leendert van Geest, Rox Grootscholten, Rowin Hartog, Luuk Hoogenraad, Thomas Karsten, Karam Khalaf, Paul Klop, Bente van Luijk, Jaimy Luykx, Raiza Martina, Ferry Martinsen, Carmen Melis, Ronald van Nieuwkerk, Twan van Paassen, Chiché Pieffers, Lotte Plomp, Remco Prins, Ashley Ramdas, Robert de Roode, Niels van Ruijven, Sven van Velden, Ronnie van der Voort, Mitchell Waalring, Jordie Zeeman, Dex de Zeeuw, Valentino Zoutenbier, Ramon Zwinkels

Sector Techniek

IntraSectoraal Programma Bouwbreed:

Damy Brockman, Jeffrey Buchly , Jeffrey Couzijn , Miquel van Dijk , Sander van Driel, Luuk Esmeijer, Tim Gevers, Tom de Haan, Brian Herbert, Eli van den Hoogenband, Robert van der Kaaij, Yorick de Klerk, Ryan Kraaijeveld, Mitchell van der Meer, Niek van Os, Glenn Paalvast, Tom Stam, Mischa de Vries, Ricardo Westeijn, Nick van der Zalm, Nick van der Zande, Maarten de Zeeuw, Willem van Zeijl

IntraSectoraal Programma Instalektro:

Falco van Baalen, Bobby Blom, Dave de Brabander, Roy Duijndam, Bas Esser, Robin van Etten, Niels Grootscholte, Sofyan El Hajjami, Menno van Ham, Jessie de Jong, Brian van der Meer, Jelle Molenaar, Rody Peeters, Erik Plugge, Jordi Pütz, Martijn van Seters, Jay Sival, Renzo van Steekelenburg, Maurice van Velden, Bradley Verkade, Sjoerd de Vries, Osama El Yahyaoui, Michael de Zeeuw, Kenny Zwinkels

Afdeling Metaaltechniek:

Gegham Azatjan, Alper Bayram, Piet van den Berg, Desley van den Berg, Timo de Bruin, Flip van Dijk, Mathijs van Dommele, Melvin Dullaart, Nico van der Eijk, Wiebe van der Gaag, Stefan Hogervorst, Thijs Hoogendijk, Willem Hoogervorst, Niels van der Knaap, Tijmen de Kok, Martijn van Koppen, Mike Kraan, Demian van de Laar, Branco Looy, Luke van der Meer, Robin de Munck, Nick Prins, Mark van Santen, Brent Swart, Stanley Vlielander, Micha Voois, Sem van Voorthuizen, Julian van der Zouw

Sector Zorg en Welzijn

IntraSectoraal Programma Zorg en Welzijn breed:

Semmi Adam, Rachida Azzoumi, Hasna Belhaddad, Daisy Bol, Kirsten Boon, Sanne Booster, Renate van den Bos, Özge Çiçek, Mariska van Dijk, Gaby van Dijk, Rebecca van Dijke, Suzanne Driehuis, Johanne van Duijvenbode, Naomi van Eijk, Alina van Elswijk, Kris van der Ende, Jamie van den Enden, Julia Fernandez, Michelle van der Gaag, Dewi Hagman, Souad Hakkabi, Sanne Hartman, Nikki Haspels, Sherien Hausil, Nadine van der Have, Christianne van Herwerden, Iris Hofstede, Steffi Honders, Vaya Jansen, Sabine de Jong, Larissa de Jong, Faith Kievit, Ilse de Koning, Kayleigh Koppenol, Jeremy van der Meer, Demi van der Meer, Roos Mekking, Mijk Melkonjan, Darrin Metselaar, Sascha Moraal, Celine Pellikaan, Sanne Plugge, Naznin Samsoedien, Naomi Sánchez Martin, Mirthe van der Sar, Joan Scheepers, Dex Schrijvers, Shameen van Staalduinen, Liza van Steekelenburg, Liza Tanden, Jackie Teuling, Daan Trommel, Leybra Verbeek, Lynn Verheij, Sabine Verkade, Ivo Vijverberg, Rianne Vis, Stefanie Vogels, Rick Zuijderwijk, Amanda Zwolak

Vakcollege VMBO/LWOO ISW Hoge Woerd te Naaldwijk

Sector Techniek

IntraSectoraal Programma Bouwbreed:

Jordy Notting, Marco de Vries

Afdeling Metaaltechniek:

Jordy de Jong, Patrick Nieuwenhuizen

Sector Zorg en Welzijn

IntraSectoraal Programma Zorg en Welzijn breed:

Shirley Boeters