Gezocht: kavels voor Poeldijkse kerkenveiling!

Geplaatst door Westlanders.nu op 22-07-2016 04:21 - Gewijzigd op 19-09-2016 09:07

Poeldijk 22.07.2016 - Op vrijdagavond 30 september 2016 wordt voor de drieëntwintigste keer een kerkenveiling in Poeldijk gehouden.

De opbrengst is bestemd voor de herinrichting van het liturgisch gedeelte van de Bartholomeuskerk en de aanschaf van nieuwe patrouilletenten door Scouting Poeldijk.

De Commissie Kerkenveiling is voor de veiling op zoek naar waardevolle voorwerpen, waardebonnen en diensten zoals een kaartavond, vaartocht, ballonvaart of (vip-)tickets voor concerten, voorstellingen, sportwedstrijden en andere events. Zo zijn er nog meer verrassende en interessante dingen te bedenken, die geschikt zijn om de veiling aantrekkelijk en succesvol te maken. Maar bedenk wel dat het een liefdadigheidsveiling is en geen rommelmarkt!

Heeft u een kavel aan te bieden? Meldt dat dan vóór 9 augustus bij Peter van Leeuwen 06-50224781 // (0174)248633. Een e-mail met uw aanbod naar kavels@kerkenveilingpoeldijk.nl sturen kan ook. Graag in het onderwerp vermelden: ‘kavel kerkenveiling 2016’.

Wanneer u geen kavel heeft om te veilen, dan is een gift eveneens van harte welkom op bankrekeningnummer NL 13 RABO 01353 64 388 ten name van Stichting Kerkenveiling H. Bartholomeusparochie in Poeldijk met vermelding ‘kerkenveiling 2016’.

Kijk voor meer informatie op www.kerkenveilingpoeldijk.nl

We rekenen erop dat u weer mee doet. Alvast hartelijk dank!

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst