Veel interessante en opvallende kavels op 24e Kerkenveiling Poeldijk

Geplaatst door Westlanders.nu op 21-09-2018 08:34 - Gewijzigd op 21-09-2018 08:49

Poeldijk 21.09.2018 - Samen sterk voor scouting en kerk!’ Op vrijdagavond 28 september vindt in de aula van de ISW-school, ingang Margrietlaan, de vierentwintigste

Kerkenveiling Poeldijk plaats.

Veilingmeester Koos Janssen brengt dan 224 interessanteen opvallende kavels onder de hamer. De opbrengst is voor het onderhoud en de herinrichting van het liturgisch centrum in de H. Bartholomeuskerk in Poeldijk.

Ook Scouting Poeldijk deelt mee in de opbrengst, waar speeltoestellen voor het buitenterrein voor worden aangeschaft.De bezoekers aan de kerkenveiling worden verwelkomd door een ‘Poelukker’, die de hele avond een rol speelt.

Foto Koos van Leeuwen

Unieke excursie naar windmolen

Een bijzondere kavel is een unieke excursie, inclusief lunch, naar de top van een 80 meter hoge windturbine in Kornwerderzand, aan de Friese kant van de Afsluitdijk. Een technisch monteur legt aan zes personen de werking en productie van de windmolen uit. Bovenin de molen hebben de kopers een prachtig uitzicht over het Friese landschap. Ook een leuke kavel voor twee personen is om een nacht van vrijdag op zaterdag mee te lopen in de bakkerij van Van Malkenhorst om het hele bakproces te volgen. En na afloop naar huis te gaan met een gevulde tas.

Religieuze attributen

Op een kerkenveiling ontbreken de religieuze attributen natuurlijk niet. Een Heilig Hartbeeld en Crucifix in een hangende stolp uit de nalatenschap van Wim van Paasen. Tevens zijn er mooie schilderijen op de veiling te koop, zoals van Henk Willemsen ‘Winterlandschap met molen omgeving Leidschendam/Leiden’. Het ingelijste schilderij is gesigneerd en van een datum voorzien. Van Grabel van Bergenhenegouwen zijn er drie schilderijen: molen aan de Wen in Poeldijk; boerderij waarschijnlijk achter De Lier en een niet nader omschreven schilderij.

Foto Peter van Leeuwen

Sportieve uitdagingen

Wanneer je een unieke ervaring wilt opdoen om binnen een uur uit een escape room te ontsnappen, kun je op twee van deze kavels bieden. Iedere kavel is voor maximaal zes personen. Voorafgegaan aan deze challenge is er uitleg met een drankje. De snelle types kunnen gaan karten met diaken Walter Burgering. Bij dit kartarrangement Mini Grand Prix rijdt iedere deelnemer een kwalificatie van 10 minuten en een finalerace van 12 minuten. Na de finale is er een heuse prijsuitreiking met bekers en champagne. Voor iemand die meer van oude auto’s houdt, kan drie keer bieden op een geheel verzorgde dag (mee)rijden in een historische Corvette Stingray.

Gratis koffie met appelgebak

Een overzicht van de kavels staat op de website van de kerkenveiling www.kerkenveilingpoeldijk.nl en de laatste informatie op www.facebook.com/kerkenveilingpoeldijk/.

Bij de ingang van de kerkenveiling liggen kavelboekjes met het complete aanbod van kavels. De toegang is gratis en om 19.30 uur staat de gratis koffie met appelgebak klaar. Neem gerust je familie, vrienden, buren en kennissen mee. Met elkaar, zowel jong als oud, belooft het dan een gezellige avond te worden!

En wil je de kerkenveiling ondersteunen met een gift, dan kun je die overmaken op bankrekeningnummer NL 13 RABO 01353 64 388 ten name van Stichting Kerkenveiling H. Bartholomeusparochie in Poeldijk met vermelding ‘kerkenveiling 2018’. De stichting heeft een ANBI-status, waardoor die gift aftrekbaar is voor de belasting.

Reacties ((geen reacties geplaatst))

Nog geen reactie geplaatst