Getuigen gezocht mishandeling Marktplein

Geplaatst door Westlanders.nu op 11-09-2021 11:17 - Gewijzigd op 11-09-2021 11:26

's-Gravenzande 11.09.2021 - Op het Marktplein in ’s Gravenzande werd op zaterdagnacht 11 september omstreeks 01.15 uur een 20-jarige jongen mishandeld door drie mannen.


Die drie maakten vermoedelijk deel uit van een groepje van zes. Op het moment dat de man met een vriendin vanaf het Vaartplein richting de Gravestraat liep, werd hij vanaf de overkant uitgescholden door de groep.

Eenmaal op het Marktplein werd hij vanuit het niets door twee jongens belaagd, waarna ook een derde dader zich tegen hem keerde. Het slachtoffer probeerde zich te verzetten en vluchtte weg waarna hij op de Geeststraat, ter hoogte van het gemeentehuis, nogmaals geslagen werd.

Na tussenkomst van behulpzame getuigen gingen de daders er vandoor op scooters. Zij waren er tijdens de worsteling in geslaagd persoonlijke eigendommen van het slachtoffer en diens vriendin mee te nemen.

Heeft u iets gezien in de omgeving van het Marktplein dat met deze zaak te maken kan hebben? Neem dan contact met bureau Westland op via 0900-8844.

Reacties (39 reacties geplaatst)

Niemand camera beelden voordeuren dashcam huis bewaking jammer dat dit gespuis ermee wegkomt

Niemand camera beelden voordeuren dashcam huis bewaking jammer dat dit gespuis ermee wegkomt

Wat een gezeik en niemand spreekt de waarheid.

Aan het werk afgelopen vrijdagnacht, komt een vriend van het slachtoffer de zaak in rennen, om hulp schreeuwend haast.

Ik met een paar man collega's kijken voor het oude gemeentehuis maar de daders waren weg, telefoon van een getuige hadden ze gestolen maar die had daarvoor net het kentekenplaat kunnen lezen van één van die gasten.

De daders bleken ook (semi?) bekend te zijn bij het slachtoffer, kreeg er niet veel van mee. Wat ik in ieder geval wel meekreeg is dat 1 van de vermoedelijke daders gewoon volbloed westlander is. Kentekennummer doorgegeven, alleen zal je via dit platform niet te lezen krijgen wie het was, is een inheemse jongen ;-).

De reacties stikken van de closet-racisten die nu allemaal weer uit de kast springen om hun woordje gezegd te hebben maar het slaat ronduit nergens op..vechtgroepen, bivakmutsen, klikspanen? Zeg een keer wat tegen die "zwartjoekels" en "kansenparels" dan, als ze je in elkaar meppen heb je tenminste een poot op te staan als je 112 belt.

Whatever.
Gaat hoogst waarschijnlijk om 3 blanke jongens die graag op straat stennis schoppen omdat ze weten dat papa en mama toch naar de Marokkaan wijzen die toevallig langsliep 3 uur voor het feit.

Ken er zat met zo'n denkwijze hier in de buurt, en de meesten zijn vaak verantwoordelijk voor de intimidatie op straat, vernielingen, en (drugs)overlast, terwijl ze grappend reageren met "naar ons kijken ze toch niet" op elk artikel wat men schrijft over hún wangedrag.

Trieste situatie weer in ons mooie dorp, jammer dat men dit aangrijpt om blind te discrimineren.


Kus,

Stem der redelijkheid

HELEMAAL mee eens “inwoner” dit is nu eens waar t echt over gaat!!!!

Willem noemen ze zichzelf nu ook al Westlander

In tegenstelling tot onderstaande berichten waren de daders Westlandse gasten volgens een ooggetuige die zich ook gemeld heeft hij de politie

Gijs waar xijn jou hoofdletters punten en komma s dan geef dan ook het goede voorbeeld ipv dom mee te roepen

De enige goede reactie is van Debbel!

Van de politiek en de politie hoef je niet zoveel te verwachten.

Beste mensen, om de politiek er nu bij te halen is onzin. In het hele land gebeurt het helaas zo nu en dan dat iemand in elkaar geslagen wordt. De vraag aan ons is of we iets gezien hebben zodat de politie de daders kan oppakken. Een vermoeden hebben telt helaas niet mee. Samen moeten we deze problemen aan pakken. De politie kan nu eenmaal niet op iedere hoek van de straat staan. Dus regelmatig een wandeling door je eigen buurt maken. Mensen groeten zorgt ervoor dat men weet dat ze gezien zijn. Als ze iets van plan zijn zullen ze dat sneller laten na een begroeting en naar een volgende plek door lopen. Spreek mensen, kinderen op hun gedrag aan als ze aan het klieren zijn. Maak een buurt app aan zodat je elkaar op de hoogte kan houden als er iets in nu wij speelt. Ondanks alles is het Westland en zeker 's-Gravenzande een heerlijke plek om te wonen.

Hoe is het mogelijk dat we dit
Laten gebeuren in onze mooie gemeente deze groep terroriseert al weken zowel overdag als s avonds ons dorp.
Herenig u en vorm een grote groep en kaag dit tuig uit ons dorp.
Politie en justitie doen niets want deze zogenaamde cultuurverrijkers moeten hier naar kunnen doen en laten waar ze zin in hebben .
Stel je vóór dat ze in een kwaad daglicht gesteld worden dan zal gelijk het woord discrimineren vallen en o wat zijn we daar bang voor.
Ze leven met die ouders hier heerlijk van een dikke uitkering roven en mishandelen er op los en wonen in huizen die ons werkende burgers toestaan laat ons opstaan ben hier een einde aanmaken gooi ze het Westland uit.

# NL, goed idee !! Jaren terug in De Lier ook gebeurt, daarna was het goed rustig !! # bivakmuts en knuppels !! Helemaal klaar mee !!

Met deze omschrijving is het haast etnisch profileren. Iedereen in Westland weet over wie en wat het gaat. Je mag het alleen niet hardop zeggen want dan ben je een racist. Tegen dit tuig moet eens een keer snoeihard opgetreden worden

@willem
Wanneer ik op zaterdag nachtdienst heb, begint die op vrijdag 23:00 en eindigt op zaterdag 07:00uur
De meeste uren van de nachtdienst zitten immers in de zaterdag

Trek je hebt gelijk. Veel reacties zijn dom, tendentieus en taalkundig slecht.

Zat net aan zo knokploeg te denken.

Petjes lijkt mij het is vast niet jantje van de bakker

Als in vrijdag nachtdienst heb begint hij om vrijdag 23.00 en eindigt zaterdag om 07.00 uur.Maar waarschijnlijk is dit nieuws bericht bedoeld om het gene wat er gebeurt is aan het licht te brengen.Maar Thijs als jij zo perfectionist ben waarom ga je niet in de redactie van westlanders.nu.fijne zondag allemaal en beterschap voor het slachtoffer.

Kunnen ook zelf ff met een knokploeg het poortje naast dat Poolse winkeltje schoonvegen moet je eens kijken hoe snel de politie er is wand Marokkaantjes pesten mag niet, wat een  land is dit!

Welke Westlandse politieke partij heeft veiligheid bovenaan staan??!
En waaruit blijkt dat?!

Waar blijft Westland Onhandig nu met vragen in de politiek? Dit is nu wel eens een belangrijker agenda punt!

Inderdaad dit zal ook wel in de doofpot belanden. Bij de begraafplaats ook vast geen Westlandse blanke jongeren geweest. Standaard groep getinte jongeren van ongeveer 15 jaar die ook overdag associaal gedrag vertonen in het dorp. Ik zou zeggen politie kijk eens op het Graaf Floris plein. Standaard gezeik en ruzie tussen die lui en associaal gedrag naar winkelend publiek!!

Gijs je valt constant in herhaling reageer jij dan eens dat wij er allemaal iets aan hebben ipv dat zelfde gezwam

Thijs.......waar heb je het over!

Heb geen duidelijke beschrijving weet wel dat deze groep al vanaf 22 uur aanwezig was en op een negatieve manier
Hingen tien op Marktplein en Langestraat

Altijd met een groep. Hopelijk vinden ze deze stoere jongens.

Zullen vast geen Jantjes en Pietjes zijn. Raar dat de huidskleur niet genoemd word. Dat maakt de opsporing eenvoudiger

Let op, ook dit gaat weer in de doofpot. Net zoals de begraafplaats.

Wat reageren sommigen toch dom!

Thijs ik zou nog maar eens terug naar school gaan. Vrijdag op zaterdag is zaterdag nacht;-)

Ja Marrokaanse hanggroep. Is daar wel vaker. Politie weet donders goed wie. Deels uit Naaldwijk opstal. Zelfde probleem hier in Honselersdijk, Marrokaanse drugskoeriers in de vogelbuurt en agressieve hangjeugd in de poort naast de Poolse super. Maar ze doen er vrijwel niets aan. Al zouden ze aleen maar vaker patrouilleren, dan zou dat al helpen. Maar alleen maar vage politiek correcte berichten zo als dit, bahhh...

Thijs kijk eens goed naar het tijdstip.

Er hangen anders genoeg camera's
Bekijk ze maar eens

Wat een helden gelijk in elkaar trappen.

Misschien heb ik ze wel gezien….
Daderprofiel zou handig zijn,…
Of zou dat niet politiek correct zijn?

Een groep jongens op scooters....met ze allen op 1 iemand.....dan moeten het Marokkanen zijn

Aan pakken
Midden op plein zetten
Ieder van ons zal dan hun aftuigen
En bestelen
Lafaards
6 tegen1

Dat is heel knap. Als jullie dat al op zaterdag middag 11-9-2021 weten om 14.00 uur weten dan zou ik er alvast wat aan gaan doen.

Plaats een reactie

U bent vrij om te reageren met behoud van respect en fatsoen. Kleineren is not done. Alle geplaatste reacties worden een paar keer per dag nagekeken en zijn niet direct zichtbaar. Dus even geduld aub.