Heulweg donderdagavond weer open voor verkeer

Geplaatst door Westlanders.nu op 29-07-2020 14:21 - Gewijzigd op 29-07-2020 14:54

Kwintsheul 29.07.2020 update - De Heulweg in Kwintsheul die net voorbij het tankstation deze en volgende week afgesloten zou zijn voor doorgaand verkeer


wegens wegwerkzaamheden rondom de herinrichting, wordt toch weer open gesteld. Dat laat de gemeente Westland via twitter weten. 

Er ontstonden afgelopen dagen gevaarlijke verkeerssituaties met automobilisten die over het fietspad hun weg vervolgden. De Heulweg wordt donderdagavond 30 juli weer opengesteld voor alle verkeer. De omleiding wordt opgeheven.

Vrijdag en maandag worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de Heulweg tussen Bovendijk en Lange Wateringkade, met een halve rijbaanspliting met verkeersregelaars.

Reacties (3 reacties geplaatst)

Gelijk een vette bon geven voor deze kneuzen in hun koekblik aso lui

Aso’s. Autorijden is geen recht, het zou een gunst moeten zijn. “Wij wonen in ons dorp, wij (kinderen) spelen in onze wijken en jij automobilist mag voorzichtig passeren. En die gunst raak je kwijt als je je niet kunt gedragen.” Dat zou het een hele andere straat, woonwijk, dorp, gemeente, leefomgeving maken! Ik kijk uit naar die dag.

Waarom zou je stoppen of omkeren je moet daar toch zijn snap dat dan toch!!

Plaats een reactie

U bent vrij om te reageren met behoud van respect en fatsoen. Kleineren is not done. Alle geplaatste reacties worden een paar keer per dag nagekeken en zijn niet direct zichtbaar. Dus even geduld aub.