Monsternaren starten petitie voor terugkeer horecaplein

Geplaatst door Westlanders.nu op 30-03-2023 08:00 - Gewijzigd op 30-03-2023 08:35

Monster 30.03.2023 - Drie jaar geleden werd door gemeente Westland een vergunning verleend voor broodjeszaak Hop om - midden in de coronacrisis - het Kerkplein als terras te gebruiken.


Burgemeester Arends kwam toen hoogstpersoonlijk dit heugelijk feit bestempelen middels het doorknippen van een lintje. 

Inmiddels is het drie jaar later, is de coronacrisis voorbij en waait er ogenschijnlijk een andere wind door het college, want de vergunning voor dit jaar gaat niet door. Ondernemers en bewoners van Monster zijn teleurgesteld en vinden een kaal plein zonder gezelligheid een gemiste kans. Dus zijn ze een petitie gestart om de gemeente op andere gedachten te brengen. 

'Hop krijgt geen vergunning voor terras op Kerkplein in Monster. Monster heeft één horeca gelegenheid en dat is Hop. Gezellig wat op terras eten of drinken in Monster is er niet meer bij. Teken deze petitie en haal Hop terug naar het Kerkplein.'

Reacties (23 reacties geplaatst)

Helemaal met Rene eens. Maar het zijn sowieso sneue mensen. Krijg ik mijn zin niet ...ga ik weg.... Lekker naar een plaats die WEL geschikt is voor horeca. En laat het plein het plein.!!!!!
Hup Hop!
Nausea woont in een bejaardenhuis dat kan niet anders oud zuur en zeuren
Het zou inderdaad leuk zijn als hop een plek op het kerkplein zou kunnen huren. Beter is het nog als ze ergens heen gaan waar je een terras voor je zaak kunt zetten. Zoals bijvoorbeeld restaurant osiris, ook een horeca zaak in monster. Vind het ook wel een beetje sneu om jezelf als enige horeca in monster te bestempelen. Beetje collegiaal naar je collega s zou wel aardig zijn.
Monster = alles verbieden, geen gezelligheid, geen restaurants, slecht openbaar vervoer, leeg staande winkelpanden, lelijke en slechte openbare ruimte en voorzieningen afbreken zoals bijvoorbeeld het kaal plukken door de 1 miljoen die uit de opknapkosten voor de Harmonie voor het opknappen van het kansparel zwembad van wateringen. Dit zwembad wordt met name door de jongeren uit Den Haag (mis)gebruikt.
Vraag ,
wie zit er achter deze beslissing ?
De hervormde kerk ?[ eigenaar van het plein]
Of de gemeente Westland ?
Wie er ook achter zit het is in en in triest !
IK zou wel eens willen weten met welke argumenten deze beslissing genomen is.
Suonna nog steeds in herhaling als er een zielig is ben jij het wel niets te melden alleen gelal zo moe van
@Tuider, je gaat niet Monster verhuizen naar Naaldwijk.
Helemaal met @Kritiek eens. Het loopt nu al de spuigaten uit met Monster.
zou voor ons dorp toch gezellig zijn op plein gezellig terras en aan gezicht wil ook wat .wat mag nog wel hier wordt met dag saaier nu moet voor veel dingen naar Loosduinen of S Gavenzande
In Monster kan helemaal niks het is 1 grote vieze uitgestorven zooi in het dorp, alles staat leeg of zit vol met Polen....
Wij willen een bordeel, kroegen en een coffeeshop.
Wat een dorp....d'r kan niks in monster...nou mag hop weer geen terras neerzetten....dat maakt het nog een beetje gezellig....maar goed laten we iedereen maar weg jagen dan kan er weer een extra kapper ,fopwinkel of apotheek in hun pand komen lekker gezellig.....nou dan haal ik m'n gezelligheid maar bij de tennis.....oh nee die moet ook weg
Zo zielig dit college monster is al een grote begraafplaats qua horeca er is niets niks ga naar n wijk daar is nog wat te doen en hier een grote bende zo zielig ditp
En dan zeker dat gelal van Monstertje in de openbare ruimte?
Het is veel gezelliger in ons dorp met Hop op het plein……
Men kan toch niet ergens in een dorp een eettent beginnen zonder buiten ruimte en dan maar 200 meter verderop een plein toe eigenen??? Ze wisten toch waar ze aan begonnen?
Lekker belangrijk. Liever geen uitbreiding voor uitgaansgeweld. Laat de jeugd zich eerst maar eens gedragen en laat opvoeders hun kinderen eerst maar eens goed opvoeden zodat het echt gezellig wordt in Monster.
Er worden toch best wel activiteiten georganiseerd op dat plein, kofferbakverkoop, Koningsfeest, braderie, scouting etc. Ook de slager zet zijn ei neer en de Griek zal misschien een stuk willen.
Hop wist waar ze aan begonnen in de Zeestraat zonder terras/breede stoep. Het is en blijft een openbaar terrein waar iedereen het plein zonder reden kan betreden/zitten.
Er waait zeker een andere wind in het college
Verhuis naar Naaldwijk of sgravenzande .
Het zag er gewoon feestelijk uit als je door het dorp liep.
Laat Hop de plaats eventueel huren.
Aanwinst voor het uitgestorven dorp.
Ik heb altijd begrepen dat de kerk dit tegenhoud. Geen idee of dit ook zo is.
Hop moet blijven op het kerkplein in Monster

Plaats een reactie

U bent vrij om te reageren met behoud van respect en fatsoen. Kleineren is not done. Alle geplaatste reacties worden een paar keer per dag nagekeken en zijn niet direct zichtbaar. Dus even geduld aub.