's-Gravenzande moet een schaatsbaan krijgen

Geplaatst door Westlanders.nu op 17/01/2013 18:00 - Gewijzigd op 17/01/2013 19:45

's-Gravenzande 17.01.2013 - De Lier heeft een eigen schaatsbaan en in Poeldijk hebben ze er ook al één, maar volgens een Breeje Durper wordt het hoog tijd ervoor in 's-Gravenzande.  

'Overal in het Westland zijn al schaatsbanen open. Wordt het niet eens tijd voor een schaatsbaan in ons dorp. Vorig weekend heb ik al via twitter een bericht rondgestuurd maar helaas geen enkele reactie gekregen. Daarom nu even dit bericht hier.

Ik ben op zoek naar mensen die net als ik veel plezier beleven aan schaatsen. En binnen ons dorp een mogelijkheid willen bieden en er nog meer plezier aan willen beleven. Mijn gedachte is om in eerste instantie een club mensen bij elkaar te brengen die iets willen gaan doen. Ik denk dan aan bijvoorbeeld wedstrijdjes op een veilige plek maar ook bv. het schoonhouden van een baan en misschien wel een eigen baantje aanleggen.

Maar voorop staat eerst het samen brengen van een aantal mensen. Daarna verder gaan kijken wat de mogelijkheden zijn. En laten we nu niet komen met 'ik heb geen tijd' of 'ik heb het druk'. Hoe meer mensen meedoen hoe minder tijd het kost.

Om even een idee te geven waar ik aan denk op dit moment is een aantal enthousiaste mensen om wedstrijdjes te organiseren en de helpende hand te bieden aan kinderen of ouderen die niet kunnen schaatsen en min of meer les te geven. Ook mensen die niet kunnen schaatsen maar wel plezier beleven aan het kijken zijn welkom.

Er is altijd wel iets waar je mee kan helpen dit alles kost ook geld dus sponsors zijn ook welkom en iemand die daar contacten heeft is zeker welkom. Ook mensen die de handen uit de mouwen willen steken en een baantje aan willen leggen zijn zeker welkom.

Mensen die meer op de achtergrond willen staan en willen kijken naar bv vergunningen en contacten willen en kunnen onderhouden met bv gemeente, sponsors en noem maar op zijn ook welkom.

Spreekt dit verhaal je aan en heb je het niet snel koud en wil je in ieder geval dat er iets gaat gebeuren laat het dan even weten via een mailtje aan mij.

Groeten Andre den Harder

E-mail andha@kpnplanet.nl

                                                  Aan de inwoners van ‘s-Gravenzande